Choroba z Lyme - NONI

To jest prawdziwa historia lekarza, a właściwie kobiety, żony, córki, siostry, przyjaciółki, i matki siedmiorga dzieci. Ten lekarz przeszedł od poważnej infekcji mózgu grożącej śmiercią do dynamicznego życia. nauczania swoich dzieci i dzielenia się wiarą w Boga, który obdarza nas bardziej obficie niż myślimy. Z powodu bardzo złego jej stanu zdiagnozowanie choroby zwanej choroba z Lyme nie było sprawą łatwą. W najgorszym wypadku trzeba było pogodzić się z diagnozą Stwardnienia Rozsianego. To nie dawało jej mężowi, Jayowi, też lekarzowi, dużo nadziei na jej przeżycie. Acute Fulminating Stwardnienie Rozsiane (dwa pierwsze wyrazy trudne do sensownego przetłumaczenia, przyp. tłumacza) zwykle nie daje dużo szans na przeżycie, typowo jest to kilka tygodni albo w najlepszym razie miesięcy życia.

Kiedy sytuacja stawała się już beznadziejna, ona wzywała pojedynczo dzieci do brzegu łóżka i żegnała się z nimi. One były wtedy w wieku 2-14 lat. Chciała je zostawić z najlepszymi wspomnieniami po sobie. Bez obaw i wątpliwości. Po wspólnej modlitwie wielu wiernych przyjaciół, którzy ją odwiedzali, zaczęła leczenie ostatniej nadziei u znanego w świecie lekarza medycyny wewnętrznej, dr. Burrascano którego specjalnością jest leczenie trudnych przypadków choroby z Lyme. On przepisywał jej agresywne dożylne antybiotyki, leki przeciwwirusowe, terapie fizyczne, diety i ćwiczenia. Gdy była już poza stadium krytycznym choroby, zaczęła drogę intensywnego żywieniowego wsparcia systemu immunologicznego. Wiele produktów żywieniowych jej pomagało, ale nie w takim stopniu jak od momentu kiedy zaczęła używać soku noni, dzięki któremu neurologiczne szkody zaczynała się szybko odwracać. Powtarzane badania MRI (rezonans magnetyczny) ujawniły, że zabliźniona tkanka w jej mózgu i rdzeniu kręgowym znikała.

Jestem lekarzem. Bóg jest naprawdę dobry. Podziwiam sposób w jaki przywracał moje życie gdy wydawało się że jest już stracone. Ludzie, którzy wprowadzali mnie do tematu soku noni, rzeczywiście stanowią rodzaj osób, których Bóg używa do przynoszenia tego rodzaju dramatycznego zdrowienia dla ludzi w beznadziejnych sytuacjach. Po moim doświadczeniu, nigdy nie przestanę pić soku noni.

Elizabeth S., Doktor Medycyny USA 10 styczeń 2003

Informacje umieszczane na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem tej witryny udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby które decydują się spróbować na sobie.