Choroby oczu -NONI

 

Po piciu 2-4 uncji soku noni dziennie, po ośmiu dniach zauważyłam dużą poprawę mojego wzroku. Już nie potrzebuję nosić okularów do czytania i świetnie widzę druk gazet, menu w restauracji, itd.

Pam K., USA kwiecień 2001

 

 

Mam stygmatyzm i po piciu soku noni przez trzy miesiące mój wzrok poprawił się o ok. 75%. Z tego powodu kontynuuję picie soku i polecam go moim przyjaciołom i rodzinie.

Julian Q., i Blanca L., USA kwiecień 2001

 

 

Dzięki piciu soku noni przez sześć miesięcy, mój wzrok poprawił się o tyle, że nie muszę już nosić szkieł kontaktowych podczas jazdy (co było dla mnie konieczne od ponad trzydziestu pięciu lat). Przez ostatnie cztery lata mój wzrok ciągle się poprawia.

E.J. M., USA 21 kwietnia 2001

 

Po trzech dniach picia noni soku noni, nie miałem już artretycznego bólu. Nie musiałem także brać 1600mg wapnia przepisanego mi przez mojego doktora. Po sześciu tygodniach skasowałem z moich planów operację katarakty ponieważ nie miałem już zamglonego wzroku.

Flo W., USA 30 czerwca 2000

 

 

Jestem po nieudanej operacji na żylaki, podczas której pękła żyła i doktor ją łapał (ilość 34 cięć na lewej nodze sama mówi o sobie) . Skończyło się to śmiercią kliniczną i problemami które przez szereg lat mnie nękały, dochodziły do tego zaburzenia hormonalne. Od czterech miesięcy piję sok noni z Tahiti przy czym przez pierwszy miesiąc piłam nieregularnie. Mam siedzący tryb pracy, mało się ruszam i zauważyłam już bardzo dużo pozytywnych zmian – uregulowały mi się wszystkie zaburzenia klimakteryjne. Zniknęły bóle głowy, zniknęły opuchlizny kostek, krążenie mam zdecydowanie lepsze. Uregulowało mi się także niskie ciśnienie krwi. Poprawił mi się także wzrok – było to dla mnie wielką niespodzianką – podczas pracy z komputerem zdjęłam okulary i okazało się że dobrze widzę bez nich.

Maria W. Polska 14.12.2004r

 

Kocham i bardzo się cieszę z soku noni. Poprawił stan mojego zdrowia, polepszył moje samopoczucie, poprawił mój wzrok i wyleczył uszkodzony nerw w moim zębie.

Hosea T., USA kwiecień 2001

 

 

Mój syn miał chore kolano, i bezpośrednio na to zaczął stosować sok noni. Był zdumiony że ból znikł w bardzo krótkim czasie i nie wrócił od tej pory. Stosował także sok na zapalenie spojówek i odeszło tego samego dnia! Ja także używam soku na chore kolano, i również byłam zdumiona jak szybko ból zniknął. Sok noni pomaga mi czuć się o wiele lepiej od kiedy mam osteoporozę.

Gen B., USA 22 lipca 2003

 

 

Moja siostra ma jaskrę i była prawie niewidoma na prawe oko. Od czasu gdy zaczęła pić sok noni, widzi już cienie i lekkie zarysy prawym okiem. Drugie oko, po licznych operacjach stawało się coraz słabsze. Pijąc sok noni, obecne jej lekarstwa są zbyt silne. Zmieniła je z powodu polepszenia się wzroku. Mój mąż i ja czujemy się dużo lepiej dzięki piciu soku noni i mamy więcej energii.

Barbara K., USA 30 czerwca 2000

 

 

Sok noni pomógł mi na artretyzm który miałam w mojej ręce oraz na puchnące stopy. Oprócz tego pomógł mi na oczy. Teraz mam lepszy wzrok. Sok pomógł także mojemu kotu, który tracił dużo sierści. Teraz odrasta.

Alicia D., USA 21 kwietnia 2001

 

 

Nie mogłem patrzeć na ekran mojego laptopa dłużej niż dwie minuty. Po pierwszym tygodniu picia soku noni mogę patrzeć nawet przez dwie godziny. Ból moich oczu znikł. Naprawdę bardzo się cieszę!

Bill, USA & Meksyk 19 październik 2002

 

 

Dorastałem na bardzo małej wyspie Samoa; to jedna z wysp Pacyfiku. Widziałem jak moja matka używała każdą część drzewa noni lecząc nasze gorączki, wysypki, alergie, itd. W czerwcu 1999r zarejestrowałem się u producenta oryginalnego soku Noni z Tahiti, abym mógł go kupować po cenie hurtowej. Piłem go wiernie ponieważ wierzyłem że pomoże mi na ból pleców, który miałem od dłuższego czasu oraz pomoże na moje oczy. Po tygodniu zauważałem zmianę w poziomie mojej energii jak również w moich plecach. Od tego czasu nie czułem jakiegokolwiek bólu. Poprzednio zawsze realizowałem przepisane mi przez mojego okulistę recepty, ale od kiedy zacząłem pić sok noni już ich nie potrzebuję.

Fale R., USA kwiecień 2001

 

 

Moje życie zmieniło się na zawsze w grudniu 1998. Stało się to w momencie poznania soku noni. Moja przyjaciółka Rhonda powiedziała mojemu mężowi Paulowi jak ona się czuje pijąc od pewnego czasu sok noni i myśli że sok pomoże naszemu synowi Mitchellowi na jego poważną astmę. Byłam bardzo sceptyczna i negatywna i na początku nawet nie pozwoliłam dziecku spróbować soku. Zanim podałam go Mitchellowi, musiałam najpierw wypróbować na sobie. Cierpiałam wtedy na infekcję oczu, poważne alergie i astmę. W nocy po mojej pierwszej uncji soku noni, miałam lepszy sen. Kiedy się obudziłam nie mogłam uwierzyć że nie potrzebuję zażyć leku na astmę a zaczerwienienie oka zaczęło schodzić! Zaczęłam brać 2 uncje dziennie i zauważyłam wiele korzyści takich jak zwiększenie energii, koniec z bólami pleców i nóg, dobre samopoczucie i ulgę od astmy i alergii. Mając tyle pozytywnych zmian zdrowotnych oczywiście podzieliłam się tym z całą moją rodziną. Mój mąż i czworo dzieci w wieku 20, 15, 13 i 9 piją 1-2 uncje dziennie i wszyscy odczuli poprawę zdrowia. Najbardziej dramatycznie było z moim 15 letnim synem Mitchellem. Jego największy problem – astma – dwa razy kosztował go niemal życie. Sok noni jest jedynym suplementem zdrowotnym, który mógł brać poza sterydami. Liczymy na to, że kontynuując używanie soku noni, efekty uboczne długiego używania sterydu mogą się odwrócić.

Mówię wszystkim " JEŻELI MACIE ZDROWIE MACIE WSZYSTKO". Jeśli nie spróbujesz nie wiesz co tracisz! Moja rodzina i ja będziemy kontynuować picie soku noni codziennie. Stał się on częścią naszego życia.

Valerie., Canada 8 luty 2002

 

 

 

 

Informacje umieszczane na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem tej witryny udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby które decydują się spróbować na sobie.