Choroby zwierząt a NONI


Mój brat uwielbia swojego dwuletniego psa który się wabi Thomas. Nieszczęśliwie ktoś był okrutny i podał mu zatrutą żywność. Biedny pies, który normalnie był bardzo żywy i silny, stał się wrakiem. Przede wszystkim nie jadł i żył tylko z tego powodu że podawano mu sterydy. Po siedmiu dniach, nie widząc żadnej poprawy lekarz poradził nam aby go uśpić. Moja szwagierka przekonała nas, że powinniśmy mu podawać sok noni - jedną uncję trzy razy dziennie. Ku naszemu zaskoczeniu, następnego dnia Thomas stanął na wszystkich czterech nogach i zaczął jeść. Cztery dni później stan jego znacznie się poprawił. Teraz mój brat, jego żona i dzieci chcą sok dla siebie.

Alejandro T., Wenezuela, luty 2001


 

Mam małego pieska yorkie, który ma dwanaście lat. Dwa lata temu nie mógł wchodzić do góry po schodach w domu i nie moglibyśmy chodzić z nim daleko na spacery ponieważ miał poważny artretyzm. Miał także stale zieloną ropę w oczach. Spał cały czas i zdawał się być osłabionym. Kupiłam sok noni i przeczytam kilka artykułów o zwierzętach. Zaczęłam mu podawać sok zakraplaczem każdego ranka. Teraz bierze pełne kroplomierze co drugi dzień. W ciągu pierwszego tygodnia jego oczy przestały łzawić i mógł chodzić. Teraz może chodzić w górę i w dół schodów i jest bardzo wesoły. Zachowuje się tak jak małe szczenię, bawiąc się, biegając i dobrze je. Noni uratowało mu życie i dodało mu ekstra kilka lat. Mamy też małego pudla który ma dwa i pół roku. On też pije noni. Kiedy mój mąż i ja rano pijemy sok, on zrywa się na równe nogi i biegnie do nas na dół. Z zapałem chłepcze sok wprost z małej szklanej miarki. Noni dał mojemu mężowi, mi i naszym małym zwierzakom dużą poprawę zdrowia.

Carole J., Kanada 13 Apr 2003


 

Mój kot jest z nami od piętnastu lat i nigdy nie chorował. Pewnego dnia jednak przewracał się chodząc po domu i zostawiał ślady krwi. Ten kot został tak nauczony że chodził do toalety i nigdy przedtem nie brudził domu. Wiedziałam że coś go boli. Pomyślałam, że mogę podać mojemu kotu sok noni. Próbowałam ale on nie był chętny do jego picia. Posmarowałam połowa uncji soku jego łapy, tak, że jak on będzie się czyścił, zliże sok noni. Następnego dnia kot wyzdrowiał i wrócił do normalnego stanu. Dzięki za ten cudowny owoc.

Clarene Y., SIN 10 kwietnia 2003

 

 

Sok noni pomógł mi na artretyzm który miałam w mojej ręce oraz na puchnące stopy. Oprócz tego pomógł mi na oczy. Teraz mam lepszy wzrok. Sok pomógł także mojemu kotu, który tracił dużo sierści. Teraz odrasta.

Alicia D., USA 21 kwietnia 2001


 

Podczas odwiedzin mojej ojczyzny - Szwecji – byłem świadkiem nadzwyczajnego gojenia się rany u kota mojej córki. Przyszedł z dworu powłócząc nogą. Jedna z jego przednich łapek była czymś pocięta. Rana była bardzo głęboka. Widoczne były białe ścięgna i rozcięcie było długie na dwa i pół centymetra. Natychmiast powiedzieliśmy "Trzeba dać mu noni!” Zastosowałem sok noni na ranę, ale kot wpadł w histerię ponieważ bardzo go bolało i poźniej nie pozwalał mi się do siebie zbliżać. Jakoś mi się w końcu udało posmarować ranę i trzy godziny później powiedziałem "Nadszedł czas noni ponownie!” Tym razem kot nie szalał i pozwalał mi posmarować ranę ponownie. Siedział i przede wszystkim się nie wiercił (stało się tak ponieważ noni działa też przeciwbólowo a działało już od trzech godzin.) Następnego dnia chcieliśmy sprawdzić ranę na nodze kota ale nie moglibyśmy jej znaleźć! Skontrolowaliśmy obie przednie łapki żeby być pewnym, że popatrzeliśmy na właściwą!! Ku naszemu zdziwieniu moja córka i ja po prostu nie mogliśmy znaleźć rany gdziekolwiek. Ona zagoiła się nie pozostawiając śladu. Noni leczy rany i przynosi ulgę w razie bólu.

Conny C., USA & Szwecja 15 luty 2002


 

Naszą suczkę Unice uderzył samochód ... dzięki Bogu żyła ale miała kilka dość poważnych rozcięć. Zamoczyliśmy gazę w soku noni i przykładaliśmy do ran przez całą noc. Wlaliśmy także sok do jej miski. Rankiem była już zdrowa i biegała. Dzięki sokowi noni.

Crystal S., USA 12 marca 2003


 

Pies mojego przyjaciela napił się jakiejś toksycznej trucizny i sok noni to zneutralizował w piętnaście minut.

Jack H., USA 30 czerwca 2000


 

Zdrowie moje i mojej rodziny znacznie się poprawiło, włącznie z moimi kotami i psami. Będąc przekonana o korzyściach płynących z picia soku noni, dzielę się tym z każdym!

Janet W., USA 25 stycznia 2002


 

Przez wiele lat uprawiania sportu cierpiałem na stały ból ramion i kolan. Dwa i pół tygodnia po rozpoczęciu picia soku ból ustąpił. Od tego samego czasu daję mojemu psu noni ze względu na problemy ze skórą. Poprawę można poznać po tym że pies przestał się drapać.

Darcey D., USA 11 kwietnia 2001


 

Zaczęłam pić sok na przyrost energii i artretyczne bóle. Odkryłam wtedy że zadziałał również na mój syndrom napięcia przedmiesiączkowego! Pewnego dnia moja kotka zjadła trutkę na myszy i spuchła jak piłka do koszykówki. Dałam jej sok noni i poszłam położyć butelkę w lodówce. Wtedy zaatakowała moją nogę i zamiałczała o więcej. Podałam jej sok jeszcze cztery razy i wróciła do zdrowia. Teraz spotyka się ze mną każdego poranka przy lodówce po sok.

Julie S., CAN 21 kwietnia 2001


 

Moja dziesięcioletnia suczka pije sok noni od dwóch lat. Przedtem czasami rano wstawała i wymiotowała. Odkąd jest na soku nie zdarzyło się to więcej. Wiem że sok pomógł na jej układ trawienny.

Karen B., USA 10 kwietnia 2003


Mam małego yorka który ma jedenaście lat. Prawie nie chodził i dlatego zaczęłam podawać mu noni. Na drugi dzień było z nim już dużo lepiej. Mój syn ma niemieckiego Sheparda, który pewnego dnia zjadł trującą roślinę. Syn podawał mu sok noni i pies wyzdrowiał.

Lillian H., USA 11 kwietnia 2003


 

Nasz miniaturowy długowłosy dachound (5 kg) ma czternaście lat i stracił włosy na ogonie i uszach. Miał też artretyzm w biodrze i w tylnych łapach. Zaczęliśmy dolewać mu małe ilości soku noni do jego pożywienia każdego wieczora i po miesiącu zaczęliśmy zauważać pojawianie się włosów na ogonie i uszach. Byliśmy zdumieni. Pies stał się bardziej żywy więc było oczywiste, że artretyzm już mu nie dokucza.

Linda H., USA 11 kwietnia 2003


 

Pijąc sok noni mogłam zmniejszyć ilość branego relievedu. Ustąpił ból cieśni nadgarstka, mężowi ustąpił ból pleców, synowi znikły problemy z astma, córkom alergie, a wszystkim naszym dzieciom zwariowane skórne wysypki. Nawet nasze zwierzaki piją sok, od psów do jaszczurek.

Lyssa S., USA 21 kwietnia 2001


 

Trzymam kilka kur na naszym podwórku, i pewnego ranka zauważyłam, że z jedną jest bardzo źle – leżała w błocie nawet nie podnosząc głowy. Pomyślałam "Padnie zanim wrócę wieczorem do domu." Ale ona żyła. Następnego dnia historia się powtórzyła, kura leżała w tym samym miejscu ochlapana błotem nie ruszając się. Pomyślałam "Co się dzieje??? może podam jej trochę soku noni na próbę," i dałam jej 1 łyżeczkę zakraplaczem. Następnego ranka absolutnie nie mogłam zgadnąć, która kura była chora. Jej wyleczenie było absolutne, kompletne, i całkowicie zdumiewające!

Margret S., USA 18 marca 2001


 

Odkąd zaczęłam pić noni poziom mojej energii zwiększył się niesamowicie. Moje migreny znikły w ciągu dwóch tygodni. Zwykłam mieć je raz na tydzień od 20 lat. Daję noni moim dzieciom i dwóm koniom które posiadam. Wszyscy są pełni energii i zdrowia.

Jeanette C., Szwajcaria 11 kwietnia 2001

Informacje umieszczane na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem tej witryny udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby które decydują się spróbować na sobie.